






Rob-Dach to przedsiębiorstwo założone przez Roberta Czekałowskiego, wyspecjalizowane w świadczeniu usług z zakresu dekarstwa, ciesielstwa i blacharstwa. Firma koncentruje swoje działania na kompleksowym wznoszeniu oraz remontach dachów, oferując konstrukcje cechujące się solidnością i długowiecznością. Zakres usług obejmuje pokrycia dachowe wykonane z różnorodnych materiałów, takich jak dachówka, blachodachówka, gont czy papa.
Wykwalifikowana kadra firmy Rob-Dach realizuje profesjonalny montaż okien dachowych, systemów rynnowych oraz konstrukcji więźby dachowej. Zajmuje się również detalami, takimi jak obróbki blacharskie, podbitki czy deskowania, dbając o precyzję wykonania na każdym etapie prac. Przedsiębiorstwo stosuje nowoczesne technologie oraz odporne na uszkodzenia materiały, co przekłada się na wysoką jakość usług oraz optymalny komfort użytkowy poddaszy. Firma zapewnia doradztwo i pełne wsparcie techniczne podczas realizacji projektów.
Rob-Dach prowadzi działalność głównie na terenie województwa mazowieckiego, zwłaszcza w okolicach Wyszkowa, Płońska i Pułtuska. Gwarantuje niezawodność oraz wysoką jakość wykonywanych prac, dzięki czemu powstałe dachy skutecznie chronią budynki przed wpływem warunków atmosferycznych przez wiele lat.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 16 | 4.5 / 5 | |
| panoramafirm | 4 | 5.0 / 5 |