GIM Tokarz to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie nowoczesnych izolacji natryskowych z użyciem pianki poliuretanowej (PUR). Od 2011 roku spółka aktywnie funkcjonuje w sektorze budowlanym, oferując klientom kompleksowe usługi związane z ociepleniami i hydroizolacjami w Jaworznie oraz pobliskich miejscowościach.
Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wykonywaniu izolacji poddaszy, fundamentów, stropów, a także ścian wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki zastosowaniu pianki PUR, uznawanej za jedno z najbardziej efektywnych rozwiązań w dziedzinie ociepleń, możliwa jest znaczna minimalizacja strat cieplnych, likwidacja mostków termicznych i skuteczna ochrona przed wilgocią oraz rozwojem pleśni.
Jako autoryzowany wykonawca produktów marki HONTER, GIM Tokarz oferuje terminowe realizacje, rzetelność oraz wysoki standard wykonania. Materiały stosowane przez firmę są bezpieczne dla zdrowia, nie wydzielają zapachów, nie wywołują alergii i nie tracą swoich właściwości z upływem czasu, a przy tym wykazują trudnopalność. Klienci mają zapewniony trwały i niezawodny system izolacyjny, sprzyjający wygodzie oraz generujący długoterminowe oszczędności.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 7 | 4.9 / 5 | |
| 4 | 5.0 / 5 | |
| oferteo | 1 | 5.0 / 5 |